důležité je vybrat správný materiál

Každý produkt a střih má materiál s ideálními vlastnostmi pro jeho použití.

Jdeme postupně

Průběh zakázkové výroby

1. Konzultace

Při konzultaci nám sdělíte Vaše představy o produktu, který jste si vybrali a probereme s Vámi veškeré detaily. Preferujeme konzultaci prostřednictvím osobní schůzky. U jednodušších objednávek může konzultace proběhnout i telefonicky.

2. Připravíme grafiku

Na základě Vašich požadavků zpracujeme grafický návrh Vašeho produktu. Návrh Vám zašleme na Vaši e-mailovou adresu pro schválení. Případné nedostatky co nejrychleji opravíme a nový návrh Vám opět zašleme.

3. Objednávka

Grafický návrh je schválený a můžeme přejít k samotné objednávce. Vše si s Vámi pro kontrolu ještě jednou projdeme a doladíme úplně poslední detaily. Poté už Vaše objednávka poputuje do výroby.

4. Výroba

Výrobní proces se skládá ze dvou hlavních částí, tisk a samotné ušití a trvá přibližně xx dnů, záleží na složitosti daného produktu a počtu objednaných kusů. Veškeré naše produkty jsou vyráběny v České republice.

5. Štastné předání

Jakmile je Vaše objednávka kompletní, můžeme přejít k dalšímu bodu a tím je právě předání. Zboží si můžete převzít osobně u nás na pobočce nebo Vám bude zasláno na Vámi zvolenou adresu. Poté už si můžete naplno užívat Váš nový kousek v šatníku a my se budeme těšit na další spolupráci. ;+

Naše práce

Výběr oblečku z produktů na zakázku

Připravili jsme pro Vás širokou nabídku produktů na zakázku, které si můžete prohlédnout z pohodlí domova. Pokud jste v naší nabídce nenašli Vámi požadovaný produkt, neváhejte nás kontaktovat. Můžete se tak informovat o možnostech zhotovení Vašeho vysněného  a třeba nám tím i pomůžete rozšířit náš sortiment.

Prohlédnout produkty >>>

Výběr správné velikosti

Výběr správné velikosti je velice důležitý a není radno jej zanedbávat. Vhodnou velikost Vám pomůžeme vybrat osobně, zasláním zkušební sady produktu nebo jednoduše, podle velikostní tabulky, kterou naleznete u každého nabízeného produktu.

Vše doladit do nejmenšího detailu

Rádi Vám poradíme nejen s výběrem vhodného materiálu, střihu a designu celého produktu, ale také s výběrem barvy zipů či švů. Na detailech totiž záleží.

Ukázka naší práce

Dres PROFILIGHT

Zapomenutý dárek k narozeninám a pro nás objednávka na poslední chvíli. Požadavky byly jednoduché: "Aby byl jako její kolo".

Oblékáme český Corratec team

Zapomenutý dárek k narozeninám a pro nás objednávka na poslední chvíli. Požadavky byly jednoduché: "Aby byl jako její kolo".