OBLÉKÁME RODINY, FIRMY I TÝMY

Mnohaleté zkušenosti nám umožňují nabídnout to nejlepší zájemcům o něčím výjimečné produkty. Proto oblékáme nejen jednotlivce, ale i celé rodiny, firmy a týmy. Každý si u nás přijde na své.

CYKLISTIKA | BĚH | TRIATLON | BASKETBAL | VOLEJBAL | HÁZENÁ | TURISTIKA | FITNESS

a další…

Proces zakázkové výroby

1.

Konzultace

Při konzultaci nám sdělíte Vaše představy o produktu, který jste si vybrali a probereme s Vámi veškeré detaily. Preferujeme konzultaci prostřednictvím osobní schůzky. U jednodušších objednávek může konzultace proběhnout i telefonicky.

2.

Připravíme návrh

Na základě Vašich požadavků zpracujeme grafický návrh Vašeho produktu. Návrh Vám zašleme na Vaši e-mailovou adresu pro schválení. Případné nedostatky co nejrychleji opravíme a nový návrh Vám opět zašleme.

3.

Domluvíme objednávku

Grafický návrh je schválený a můžeme přejít k samotné objednávce. Vše si s Vámi pro kontrolu ještě jednou projdeme a doladíme úplně poslední detaily. Poté už Vaše objednávka poputuje do výroby.

4.

Vyrobíme

Výrobní proces se skládá ze dvou hlavních částí, tisk a samotné ušití a trvá od 3 dnů do 2 týdnů, záleží na složitosti daného produktu a počtu objednaných kusů. Veškeré naše produkty jsou vyráběny v České republice z materiálů tuzemské nebo italské výroby.

5.

Předáme hotové a zabalené

Jakmile je Vaše objednávka kompletní, můžeme přejít k dalšímu bodu a tím je právě předání. Zboží si můžete převzít osobně u nás na pobočce nebo Vám bude zasláno na Vámi zvolenou adresu. Poté už si můžete naplno užívat Váš nový kousek v šatníku a my se budeme těšit na další spolupráci.

Vybírejte v katalogu

Při výběru Vašeho vysněného produktu vám může pomoci náš katalog. Veškeré zde představené produkty lze přizpůsobit vašim požadavkům, ať už potiskem, výšivkou nebo jménem. Každý kousek je navíc podrobně popsán a jsou u něj vysvětleny jeho funkční vlastnosti.

Nenajdete-li zde, co jste hledali, nezoufejte! Poptejte produkt svých snů emailem nebo telefonicky. Rádi se s vámi domluvíme a vše můžeme probrat například u kávy nebo čaje.

Používané cyklistické výstelky

Výběr správné výstelky do cyklistických kalhot je nesmírně důležitý. My využíváme více jak 30ti letých zkušeností italských výrobců, kteří jsou nejlepší ve svém oboru. 

Nové modely jsou již vybaveny inverzní pěnovou výstelkou, která se nově přesunula na opačnou stranu od pokožky, čímž nedochází k deformacím pěny přímo na pokožce a je tak zaručen příjemně hladký povrch.

Image hover effect image

Armadillo Concept

MTB/Silnice 3+ hodin

Image hover effect image

Area
1000

MTB/Silnice 3+ hodin

Image hover effect image

TM
EVO

MTB
3+ hodin

Image hover effect image

BLADE
Sign Young
Plus

MTB/Silnice 90 kg/m3
dospívající

Image hover effect image

BLADE
Sign Kid
Plus

MTB/Silnice 90 kg/m3 dětská

Image hover effect image

TM
Triatlon
Iron

Triatlon Ironman