Oblékáme rodiny, firmy i týmy

Mnoholeté zkušenosti nám umožňují nabídnout to nejlepší zájemcům o něčím výjímečné produkty. Proto oblékáme nejen jednotlivce, ale i celé rodiny, firmy a týmy. Každý si u nás přijde na své.

Průběh zakázkové výroby

1. Konzultace

Při konzultaci nám sdělíte Vaše představy o produktu, který jste si vybrali a probereme s Vámi veškeré detaily. Preferujeme konzultaci prostřednictvím osobní schůzky. U jednodušších objednávek může konzultace proběhnout i telefonicky.

2. Příprava grafiky

Na základě Vašich požadavků zpracujeme grafický návrh Vašeho produktu. Návrh Vám zašleme na Vaši e-mailovou adresu pro schválení. Případné nedostatky co nejrychleji opravíme a nový návrh Vám opět zašleme.

3. Objednávka

Grafický návrh je schválený a můžeme přejít k samotné objednávce. Vše si s Vámi pro kontrolu ještě jednou projdeme a doladíme úplně poslední detaily. Poté už Vaše objednávka poputuje do výroby.

4. Výroba

Výrobní proces se skládá ze dvou hlavních částí, tisk a samotné ušití a trvá od 3 dnů do 2 týdnů, záleží na složitosti daného produktu a počtu objednaných kusů. Veškeré naše produkty jsou vyráběny v České republice z materiálů tuzemské nebo italské výroby.

5. Šťastné předání

Jakmile je Vaše objednávka kompletní, můžeme přejít k dalšímu bodu a tím je právě předání. Zboží si můžete převzít osobně u nás na pobočce nebo Vám bude zasláno na Vámi zvolenou adresu. Poté už si můžete naplno užívat Váš nový kousek v šatníku a my se budeme těšit na další spolupráci.

Výběr oblečku z produktů na zakázku

Prohlédněte si naší nabídku produktů, které pro Vás zhotovíme na zakázku. Třeba najdete i ten Váš vysněný obleček, a pokud ne, tak  se nás nebojte kontaktovat a jistě najdeme řešení i pro Vás.

Cyklistické výstelky

Správný výběr výstelky pro cyklistické kalhoty je pro Váš komfort maximálně důležitý. My využíváme více jak čtyřicetiletých zkušeností italských výrobců, což je naší zárukou komfortu.

Vše doladit do nejmenšího detailu

Váš produkt si doladíte do nejmenšího detailu. Vyberete si materiál, barvy oblečku, barvy švů a zipů, případně vložku do cyklistických kalhot. Samozřejmě Vám s výběrem pomůžeme, aby vše správně fungovalo.

Reference